Gjyste Vulaj: Ma kalon vetėm Afėrdita...

Shko poshtė

Super Gjyste Vulaj: Ma kalon vetėm Afėrdita...

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:25 am
Tė gjithė do bėhen kureshtarė se nė ē’drejtim ia kalon Afėrdita Dreshaj kėngėtares Gjyste Vulaj, sepse nė muzikė jo e jo, kjo ėshtė e sigurt, tė paktėn edhe duke hedhur njė vėshtrim tė pėrciptė nė koncertet e kėngėtares ekstravagante (qė janė pėrherė plot)!

Nė kėtė rast, pra, bėhet fjalė vetėm pėr gjatėsinė e trupit. Po, po, pėr gjatėsinė! Dihet qė si njė modele me pėrmasa shumė afėr ideales, Afėrdita - e fejuara e Shpat Kasapit - ėshtė njė prej femrave qė shquhet jo vetėm pėr bukurinė, por edhe pėr shtatlartėsinė, rreth 1.82 cm, shkruan gazeta Standard.

Ndėrkohė, Gjystja nuk ka dashur tė tregojė gjatėsinė nė cm, por ka thėnė vetėm se nė skenėn muzikore ia kalon Afėrdita. “I kam ngjarė nėnės dhe dajės, po ashtu edhe xhaxhait”, ka pohuar “mamaja seksi”, kur ėshtė pyetur nėse gjatėsia e saj ėshtė biologjike. Nė fakt, Gjystja nuk shquhet aq shumė pėr gjatėsinė sa pėr format e bollshme trupore, sidomos pėr gjoksin, pėr tė cilin sė fundi ėshtė thėnė se e ka rregulluar pėrmes kirurgjisė plastike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi