Takimi dramatik i biondes me shkallėt lėvizėse (Video)

Shko poshtė

Super Takimi dramatik i biondes me shkallėt lėvizėse (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 15, 2011 12:41 pm


Kjo bionde anonime nga Bosnja e Hercegovina tregoi se durimi
shpaguhet dhe me kokėfortėsi vendosi tė ngjitet nė drejtimin e kundėrt
tė shkallėve lėvizėse.
Kjo vajzė anonime ka argėtuar mirė
vizitorėt nė njė qendėr tregtare nė Bosnje. Edhe pse njerėzit afėr saj
nė qetėsi lėshoheshin nga shkallėt lėvizėse, ajo pėrpiqej tė ngjitej
pėrpjetė nė drejtim tė kundėrt.

Njė pjesė tė rrugės vendnumėroi, por kur e kuptoi se gjithēka ėshtė
kthyer kundėr saj, e sidomos shkallėt, e kapi inati dhe filloi t’i
kalojė dy shkallė menjėherė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Takimi dramatik i biondes me shkallėt lėvizėse (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 15, 2011 12:42 pm

Hahahahahahahahhaha

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi