Google me mbėshtetje pėr pėrdoruesit

Shko poshtė

Super Google me mbėshtetje pėr pėrdoruesit

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 15, 2011 12:45 pm


Google ka qenė e njohur si ndėrmarrje qė i
parapėlqen algoritmet dhe automatizimin – tė cilėt pėrshtaten pėr
milionė njerėz – dhe jo shėrbimet qė kryhen nga njeriu.


Kjo funksionon mirė pėr ata pėr shumicėn e
kohės, por mund tė drejtojė drejt njė ēėshtje thelbėsore: nėse diēka nuk
shkon mirė me njė produkt tė Google, ėshtė mjaft e vėshtirė qė tė
mirret njė njeri nė telefon. Ėshtė e vėshtirė tė nervozohesh kur je duke
e pėrdorur njė produk pa pagesė tė Google, por mund tė jetė mjaft
brengosėse kur ju jeni duke dhėnė para ēdo muaj pėr tė pėrdorur aplikacionet
e Google pėr pakon pėr biznes, qė ua mundėson bizneseve qė t’i kenė
disa pėrparėsi si domein tė veēantė dhe veglat e adminit.

Kėta pėrdorues premium tė aplikacioneve historikisht kishin disa opsione kur gjėrat shkuan keq – faqja pėr ndihmė
e Google pėrfshin troubleshooter tė ndryshėm dhe mbėshtetje me email.
Por mbėshtetja me telefon ishte kufizuar, kėshtu qė nėse ēėshtja nuk
ishte kritike, ju me siguri qė nuk do tė kishit mjaft fat pėr tė folur
me ndokėnd.

Tani kjo po ndėrron: gjatė njė ligjėrate nė e
pėrqėndruar pėr ndėrmarrje, Atmosphere, Google ka lajmėruar qė ėshtė
duke e lėshuar mbėshtetjen telefonike 24 orė gjatė 7 ditėve pėr
konsumatorėt e biznesit pėr tė gjitha ēėshtjet qė i prekin shėrbimet e
veta nė bėrthamė, qė pėrfshihen Gmail, Docs, Calendar dhe aplikacione tė
tjera kyēe. Kjo ėshtė njė marrėveshje e madhe – shumė biznese duan qė
tė jenė tė qetė kur flasin me dikė dhe kjo padyshim do t’i ndihmojė
ndėrmarrjeve qė kishin hamendje pėr tė vendosur pėr tė pėrdorur
aplikacione tė Google.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi