Largohet nga Youtube klipi Rina, Rina i NRG Band me 2 milion klikime

Shko posht

Super Largohet nga Youtube klipi Rina, Rina i NRG Band me 2 milion klikime

Mesazh nga Zyma prej Tue Nov 15, 2011 7:55 pm


Nj kng q vazhdon t kryesoj majat e toplistave n shum televiziove, si n Kosov, Shqipri e Maqedoni. Nj grup i suksesshm, q menaxhojn nj karrier q ua kan zili t gjith. NRG Band kto dit jan sulmuar nga hakert, t cilt me sa duket kan xhelozi suksesin e tyre. Knga dhe klipi Rina, Rina ishte nj nga kngt favorite edhe gjat festivalit Top fest, ku edhe u shprblye me mimin Top Albania Radio, si knga m e dgjuar dhe m e krkuar. T njjtin sukses kjo kng e kishte edhe n internet, ku klikimet kishin kaluar shifrn prej m shum se 2 milion. Por kjo video, e cila kishte kto klikime, po t bni tani nj krkim, nuk do ju shfaqet, pasi sht larguar nga dikush! Ndoshta suksesi i grupit ka penguar ndoknd dhe, pas ankesave tek stafi i Youtube, kjo kng sht larguar nga faqja.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi