Ryva humb 8 mij euro

Shko posht

Super Ryva humb 8 mij euro

Mesazh nga D3M1 prej Wed Nov 16, 2011 9:58 amNse
me muzik po i ecn relativisht mir, Ryva Kajtazi ka t tjera problem.
Zhurnal Plus raporton se kngtarja kosovare i ka humbur 8 mij Euro,
dhe kjo sipas t gjitha gjasave n lojra fati.

Si rezultat i
sht marr peng makina, dhe duket se pr nj koh asaj do ti duhet t
ec n kmb, ose t thrras shpesh taksin.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi