Diellza kudr operacioneve plastike

Shko posht

Super Diellza kudr operacioneve plastike

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 16, 2011 11:31 amDiellza Kolgeci sht kundr operacioneve plastike dhe zotohet se ajo kurr nuk do t lejoj ndonj ndrhyrje n fytyrn e saj.
Gjat nj prononcimi pr Zri bukuroshja kosovare shprehet se dobsia m e madhe e nj femre pr ta prmirsuar fytyrn apo trupin e vet sht pikrisht ndrhyrja plastike.

Gjithnj kam qen kundr operacioneve plastike, edhe po qe se nj dit do t m dalin rrudhat n fytyr, sepse kuptohet q me kalimin e viteve edhe fytyra mbushet me rrudha, mirpo n asnj mnyr nuk lejoj t kem ndonj ndrhyrje n fytyrn time.

Kam prshtypjen se rrudhat n ball apo n faqe tregojn karakterin e njeriut dhe n nj mnyr edhe bukurin natyrore t femrs, sepse edhe me rrudha njeriu duket bukur, ka thn Diellza.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi