Jay-Z i hap vetes shum probleme

Shko posht

Super Jay-Z i hap vetes shum probleme

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 16, 2011 11:35 amJay-Z i ka hapur vetes "99%" t problemeve pasi sht pozicionuar kundr protestave n Uoll Strit n Nju Jork. Jay-Z e ka cilsuar si problem pushtimin e Uoll Stritit duke krkuar q t lirohet sheshi.

Javn e kaluar ai sht fotografuar duke mbajtur veshur nj bluz ku shkruhet Occupy Wall Street ku disa shkronja ishin zn me ngjyrues t kuq.

Jay-Z tashm sht aq shum i pasur sa ndoshta nuk i bhet von se del kundr 99% t amerikanve dhe mbron vetm 1% e t pasurve.

Pavarsisht ksaj protestuesit jan rikthyer n Uoll Strit pas pastrimit t parkut.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi