Jennifer Lopez, e pangopshme n shtrat

Shko posht

Super Jennifer Lopez, e pangopshme n shtrat

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 17, 2011 9:01 amI dashuri i Jennifer Lopezit, valltari Casper Smart i ka treguar shokut m t mir t tij detaje nga jeta dashurore me kngtaren dhe aktoren e famshme.
Ka trup t mrekullueshm, duket m mir se sa shum vajza njzetvjeare. N shtrat sht e pangopshme, kurr nuk ngihet seks, i ka thn n besim Casper mikut t tij.
Jennifer dhe Smart jan njohur para gjasht muajsh, kur ajo e kishte angazhuar valltarin pr turnet e saj botrore.
Miqt e kngtares pohojn se Jennifer me valltarin e ri vetm argtohet dhe se kjo e lidhje, e cila sht vetm e natyrs seksuale, nuk ka kurrfar ardhmrie.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi