Afėrdita sexy engjėll

Shko poshtė

Super Afėrdita sexy engjėll

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 17, 2011 9:06 amKėngėtarja seksi, njėherazi mbretėresha nė fuqi e konkursit “Mis Kosova 2011″, Afėrdita Dreshaj, kėto ditė ka qenė e impenjuar me pėrgatitjet dhe realizimin e njė shėrbimi tė ri fotografik, tė cilin e ka anonēuar qė mė herėt.

E fejuara e kėngėtarit Shpat Kasapi ka punuar me njė prej fotografėve tė mirėnjohur kosovarė dhe sapo ka mbaruar kėtė set fotografish, nuk ka vonuar tė hedhė disa prej tyre nė rrjetet e popullarizuara sociale, me qėllim qė tė admirohet nga fansat. Me kėtė rast, ka shkruar edhe nė Twitter: “Up so early, …photo shoot for a magazine cover”.

E ka fjalėn qė ėshtė ngritur nga gjumi shumė herėt, sepse duhet tė realizojė fotosetin pėr njė revistė. Se pėr cilėn revistė bėhet fjalė, kėtė do ta mėsojmė shumė shpejt, edhe pse nė fotot qė na ka servirur, ajo ngjan shumė me supermodelet e njohura tė “Victoria’s Secret”, qė shquhen pėr pozat me tė brendshme dhe krahė engjėjsh.

Ndoshta Afėrdita si modele qė ėshtė, pėrherė ka ėndėrruar tė jetė pjesė e VS-sė, gjė qė pak a shumė e ėndėrrojnė tė gjitha modelet e botės, ndaj ka dashur t’u ngjajė tė pakėn pėr pak momente engjėjve si Miranda Kerr, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio etj. Vetėm pak kohė mė parė, kushėrira e Afėrditės, modelja Tika Camaj Ivezaj, gjatė njė audicioni pėr modele nė agjencinė VS, arriti deri nė “Top 5”, por nuk ia doli mė tej!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi