Cristiano Ronaldo dhuron gjak pr fmijt me leuemi

Shko posht

Super Cristiano Ronaldo dhuron gjak pr fmijt me leuemi

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 17, 2011 9:12 amKristiano Ronaldo ishte padyshim m i miri n fush n ndeshjen mes Portugalis dhe Bosnjes, e prfunduar 6-2 pr ekipin iberik.

Por, prve dy golave t shnuar, ylli i Realit t Madridit n fund ka treguar edhe nj an tjetr t tij, duke ia dedikuar fitoren djalit 3-vjear t Karlos Martins, lojtarit tjetr t Portugalis.

Ai vuan nga leuemia dhe ka nevoj pr nj transplant palce. Jemi t gjith me t dhe me shpresn q sa m shpejt t shrohet, tha Ronaldo.

Kampioni portugez, n prfundim t ndeshjes me Bosnjen, ka shkuar n spital pr t dhuruar gjak, duke iu br apel t gjith njerzve q t ndihmoj fmijt me leuemi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi