Getoar Selimi i jep fund beqaris

Shko posht

Super Getoar Selimi i jep fund beqaris

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 18, 2011 9:23 amKngtari i grupit kosovar Tingulli 3nt, Getoar Selimi, ka vendosur ti jap fund beqaris dhe t lidh kuror me Florenta Islami.

Ideatori i Baba Records organizoi nj ceremoni solemne pr t celebruar kt dit t veant t jets s tij, ku kishte ftuar familjar dhe miqt m t ngusht.

Getoar Selimi sht nj prej emrave m t njohur t muziks n t gjitha trevat shqiptare dhe vitet e fundit ka rn shpesh n aparatet e paparacve me shum vajza mes t cilave edhe emra t njohur t bots s muziks.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi