Si ka mundur t zbres nga vetura me kt fustan?

Shko posht

Super Si ka mundur t zbres nga vetura me kt fustan?

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 18, 2011 9:27 am
Nse Lauren Pope ka dashur ti tregoj ish t dashurit t saj Kirk Norcross se far ka humbur, ather ajo ka veshur fustanin ideal pr t br dika t till. Por ajo ka krijon paksa problem sht se Lauren i ka treguar gjithashtu tr bots se far mban posht fustanit t kuq, transmeton LF.

Ylli televiziv ka mbrritur n nj premier n Britani thuajse e zhveshur, pasi fustani sht krejtsisht i hapur n pjesn ansore. Pyetja q kan ngritur t gjith pasi kan fotografuar dhe par kt fustan sht se si ia ka dal ajo t menaxhoj zbritjen nga vetura n nj fustan t till.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi