Noizy: Duetet me ilin dhe Gentn do t bhen

Shko posht

Super Noizy: Duetet me ilin dhe Gentn do t bhen

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 18, 2011 9:30 amIshte prfolur shum nj bashkpunim i mundshm n mes reperit Noizi dhe iljets, si dhe nj tjetr n mes tij dhe Genta Ismailit, por asnjra nga kto nuk u realizua, s paku jo deri tash.
Sipas reperit kto premtime t parealizuara deri tash jan si pasoj e angazhimeve t shumta q ai ka pasur.

Pr shkak t koncerteve t shumta dhe mungess s kohs, nuk jam ulur dot t flas dhe t punoj nga afr me iljetn dhe Genta Ismajlin, me t cilat sht biseduar pr bashkpunime. N vijim do ket bashkpunime, kjo sht e sigurt, ka thn reperi pr mediat shqiptare.

Noizy s fundmi sht i angazhuar n emision E diel n rubrikn dyshet fantastike ku partnere ka kngtaren Tuna.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi