Ujėvarė me tualete

Shko poshtė

Super Ujėvarė me tualete

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 18, 2011 9:32 amArtistėtnė Kinė kanė krijuar njė ujėvarė tė pabesueshme 100 metra tė gjatė nga 10 mijė tualete tė pėrdorur dhe lavamanė.
Ekipi i tyreshpenzoi dy muaj pėr krijimin e strukturės nė Shiwan Park nė Foshan, Provinca Guangdong.WC ishin tė panevojshme pėr fabrikėn, ndėrsa tė tjerat janė dhuruar nga vendasit dhe tė huajt.
Ajo u krijua pėr tė treguar se krijimtaria mund tė ndryshojė jetėn dhe idetė. Artistėt gjithashtu pretendojnė se njerėzit janė mė tė qetė tė pėrcjellė nga rrjedha e ujit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi