Leo Messi nxjerr n treg Video-Game-in e tij

Shko posht

Super Leo Messi nxjerr n treg Video-Game-in e tij

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 8:59 amLionel Messi ka lanuar nj video-loj pr telefonat Smart. Parat q do t mblidhen nga ky "biznes" do t shkojn pr fondacionin q mban emrin e yllit argjentinas t Barcelons.

Aplikacioni " Training with Messi" (Strvitu me Messin), do t jet n dy gjuh: anglisht dhe spanjisht. Gjithashtu, prdoruesit e Play-Game mund t shohin video t ekipit t Barcelons dhe mbrmjet gala q organizon fondacioni "Lionel Messi".

"Aplikacioni u krijua nga fondacioni me qllim q tu vij n ndihm fmijve dhe adoleshentve me probleme sociale", u shpreh nj prej antarve t bordit t Fondacionit "Lionel Messi".
http://www.arcadeweb.com/

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi