Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA

Shko posht

Super Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 9:01 amBleona ka lanuar faqen e saj t re online t ciln mund ta shikoni tek www.BleonaQereti.com Faqja e re sht m praktike se faqja e vjetr,por fatkeqsisht nuk ka shum informacion t ri.
Fotot jan t vjetra dhe asnj video t re nga kngtarja.Ndoshta nj video nga puna n studio do ishte m mir.
Gjithashtu dhe galeria e fotovo sht pak e vjetr,pasi nuk ka foto t reja apo n studio t kngtares e as foto nga parakalimet e saj t shumta n tapetin e kuq t eventeve t ndryshme.
T paktn seksioni i lajmeve duket m i mirmbajtur.N mesazhin e saj m t fundit kngtarja tregon se ka prfunduar 6 kng dhe mezi pret t ju tregoj fansave albumin e saj t ri.
Thash fansave? M falni! Bleona nuk ka fansa ka ZEMRA! Kshtu ju drejtohet ajo simpatizantve t saj.Ide jo e keqe!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi