Rezarta prek gjoksin e Leonors!

Shko posht

Super Rezarta prek gjoksin e Leonors!

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 9:02 amAty n prapaskenn e Knga Magjike mund t shihni gjithka: artist me dhe pa grim, kngtar q flejn apo flirtojn, madje ekzistojn edhe skena paksa provokuese!
Ja Rezarta Shkurta, nj prej artisteve q shquhet pr lojrat e saj, nuk nguron ti fus duart n gjoksin e Leonora Jakupit, e cila as q e ka mendjen fare tek prekjet dashamirse t koleges, pasi po e thrrasin t shfaqet n sken.
E n fakt nuk arrijm t kuptojm realisht nse e gjith kjo sken sht vetm nj shaka apo thjesht prkujdes q Rezarta nuk e fsheh shpesh me koleget dhe po tenton ti rregulloj artistes kosovare fustanin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi