Lady GaGa tremb 1vjearen

Shko posht

Super Lady GaGa tremb 1vjearen

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 9:05 am
Ajo mund t jet nj superstar dhe nga m t preferuarat n bot, por ka edhe nga ata q nuk e plqejn. Bhet fjal pr kngtaren Lady GaGa, e cila ditn e mrkur ka marr nj vajz t vogl n krah dhe ajo ia ka nisur menjher t qarit.

Kngtarja 25-vjeare ndodhej n Londr n turin e saj, kur mamaja e voglushes e ka lshuar at n kraht e Lady GaGa dhe ajo ka nisur t qaj. Dhe fmija ska aq shum faj, ashtu si vishet kngtarja mund t tremb edhe nj njeri t madh, e jo m nj fmij 1- vjear, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lady GaGa tremb 1vjearen

Mesazh nga ditush prej Sat Nov 19, 2011 9:06 am

hahahha ska pas faj vallaa hahahahhaha :P

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi