Gymysh sot nė Tiranė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Gymysh sot nė Tiranė

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 1:06 pmEdicioni i 13-tė i natės sė dytė tė festivalit “Kėnga Magjike” ngjiti nė skenė 24 kėngė nėn interpretimin e zėrave tė njohur tė muzikės sė lehtė shqiptare.

Si ēdo vit nėn drejtimin e Ardit Gjebresė 3 netėt e kėtij eventi tė rėndėsishėm muzikor do tė finalizohen sot nė natėn finale me ndarjen e ēmimeve nė skenėn e Pallatit tė Koncerteve.

Por supriza mė e bukur dhe e papritur e organizatorėve tė "Kėnga Magjike 2011" ėshtė sjellja nė Shqipėri e aktores turke Songül Öden e njohur nga shqiptarėt nė rolin e Gymysh. Kėtė gjėe ka dashur ta hedhė drejtuesi i festivalit Ardit Gjebrea por pa dashur ta bėjė tė sigurtė pėr shkak se do t′ia bėjė suprizė fansave tė festivalit dhe telenovelės "Gymysh".

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymysh sot nė Tiranė

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Nov 19, 2011 1:47 pm

pse sum keni tregu me herett ,,, meta pa e paa (se kesh tu shku une meniher :P ) hahaha
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi