Arditi zbulon detajet e ardhjes s Gymysh

Shko posht

Super Arditi zbulon detajet e ardhjes s Gymysh

Mesazh nga Nora prej Sun Nov 20, 2011 11:49 am

sht zhvilluar t dieln finalja e festivalit t muziks moderne shqiptare Knga Magjike dhe ashtu sikurse edicionet e kaluara nuk munguan befasit.
Aktorja Songul Oden e njohur si Gymysh nga seriali i njohur q shfaqej n televizionet shqiptare, ka qen partnerja e Ardit Gjebres pr natn finale t Kngs Magjike, ndrsa pr Panoramn Arditi nuk nguroi t zbulonte detajet e ardhjes s Gymyshit.

Un kurr nuk e kam shikuar telenoveln Gymysh, sepse nuk kam koh, por kudo q kam shkuar, flisnin pr t. Un nuk do t jap shifra se sa m ka kushtuar, edhe pse shuma nuk sht e vogl. Por, do t thosha se nga t gjitha partneret e mia q kam sjell n Tiran, q nga Natalia Estrada, Brigitte Nielsen, Alba Parietti e deri tek Ornella Mutti, Gymyshi m ka kushtuar m shtrenjt nga t gjitha, theksoi Arditi.

Songul Oden sht nj prej aktoreve m t famshme turke e cila tashm ka deprtuar edhe jasht kufijve t Turqis, me audienc n vendet ballkanike dhe Arabin Saudite, ku besohet se seriali ku aktorja njihet Gymysh ka regjistruar nj rekord audienc prej 85 milion spektatorve.

Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit