Arditi zbulon detajet e ardhjes sė “Gymysh”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Arditi zbulon detajet e ardhjes sė “Gymysh”

Mesazh nga Nora prej Sun Nov 20, 2011 11:49 amĖshtė zhvilluar tė dielėn finalja e festivalit tė muzikės moderne shqiptare “Kėnga Magjike” dhe ashtu sikurse edicionet e kaluara nuk munguan befasitė.
Aktorja Songul Oden e njohur si “Gymysh” nga seriali i njohur qė shfaqej nė televizionet shqiptare, ka qenė partnerja e Ardit Gjebresė pėr natėn finale tė Kėngės Magjike, ndėrsa pėr Panoramėn Arditi nuk nguroi tė zbulonte detajet e ardhjes sė “Gymyshit”.

“Unė kurrė nuk e kam shikuar telenovelėn “Gymysh”, sepse nuk kam kohė, por kudo qė kam shkuar, flisnin pėr tė. Unė nuk do tė jap shifra se sa mė ka kushtuar, edhe pse shuma nuk ėshtė e vogėl. Por, do tė thosha se nga tė gjitha partneret e mia qė kam sjellė nė Tiranė, qė nga Natalia Estrada, Brigitte Nielsen, Alba Parietti e deri tek Ornella Mutti, Gymyshi mė ka kushtuar mė shtrenjtė nga tė gjitha”, theksoi Arditi.

Songul Oden ėshtė njė prej aktoreve mė tė famshme turke e cila tashmė ka depėrtuar edhe jashtė kufijve tė Turqisė, me audiencė nė vendet ballkanike dhe Arabinė Saudite, ku besohet se seriali ku aktorja njihet “Gymysh” ka regjistruar njė rekord audiencė prej 85 milionė spektatorėve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi