Blerina Kllokoqi Rugova me linj ekskluzive

Shko posht

Super Blerina Kllokoqi Rugova me linj ekskluzive

Mesazh nga Nora prej Sun Nov 20, 2011 2:58 pmDizajnerja e njohur Kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova, ka vendosur q t vij n treg me nj linj, dedikuar t gjithve, ku mimet e fustaneve do t jen t pranueshme dhe po ashtu kjo linj, do t jet e prshtatshme edhe pr VIP-at t cilt deri me tani, kan investuar mijra euro. Ato tashm do t ken mundsin e paraqitjes s tyre edhe me nj kosto m t ult investimi.

Linja "BKR in light′, sjell fustane nusrie t nj klasi dhe stili t lart, t gjitha kto me mundsi huamarrje me pages. Linja "BKR in light", promovon dhe nj nga format e tregut alternativ q sht huamarrja me pages.

Blerina, thekson pr Telegrafin se stafi i saj ka versuar kt form t tregut dhe ajo tashm sht e gatshme t sjell fustane t cilat do t ken prmbajtje t vlefshme dhe stilim nga Blerina Kllokoqi Rugova.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi