Hajdutet n shtpin e Teuta Kurtit

Shko posht

Super Hajdutet n shtpin e Teuta Kurtit

Mesazh nga Nora prej Sun Nov 20, 2011 3:00 pm
Sapo ka hyr n shtpin e saj te re, per fat t keq ia vjedhin. Ngjarja e trishtuar i ka ndodhur kngtares Teuta Kurti, e cila vjen t paktn nj her n jav n Tiran pr t knduar n spektaklin E diell.

N nj nga kto udhtime, kur Teuta sht larguar nga shtpia e saj pr t ardhur n Tirane, hajdutet kane shfrytezuar rastin dhe kane hyre me force ne banesen e saj duke i vjedhur cfare munden.

Hajdutet kane ruajtur momentin kur ajo bashke me bashkeshortin nuk kane qene ne shtepi, duke i vjedhur shume sende me vlere, krahas paisjeve kryesore elektronike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi