Vesa pjes e juris n X Factor

Shko posht

Super Vesa pjes e juris n X Factor

Mesazh nga Nora prej Mon Nov 21, 2011 2:03 pmVesa Luma sht angazhuar si pjestare e juris n shoun X Factor.
Shou televiziv do t emetohet n televizionin Klan nga janari i vitit t ardhshm deri n muajin maj dhe Vesa sht shprehur shum e nderuar q do t jet pjes e juris s ktij shou.
Shum e nderuar t jem tashm zyrtarisht antare e juris t patents shum t njohur botrore X Factor q n Shqipri do t transmetohet n TV Klan nga janari deri n maj t vitit t ardhshm, ka shkruar Vesa n faqen e saj rrjetin social Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi