Tuna dhe Big Mama punsohen n McDonalds

Shko posht

Super Tuna dhe Big Mama punsohen n McDonalds

Mesazh nga Nora prej Mon Nov 21, 2011 2:04 pmEdhe pse nuk ka nj miqsi t madhe mes dy kngtarve nga Maqedonia, Tuns dhe Big Mams ata prap se prap kan harruar t kaluar dhe kt vikend ata kan shrbyer si punonjse pr nj dit t restoraneve t zinxhirit t njohur botror McDonalds n Tetov.
Ata i jan bashkuar aksionit Trego sa e ke zemrn e madhe ku nga do porcion t bler nga 10 denar i jan ndar shtpijs s fmijve jetim SOS
Sa kan arritur q dy VIP-at t mbledhin para nuk dihet mirpo gjesti i tyre tregon se ata kan treguar vrtet nj zemr t madhe.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi