Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga Nora prej Mon Nov 21, 2011 2:04 pmPadyshim qė mysafirja speciale e kėtij festivali, aktorja e famshme turke Gymyshi, do tė mbetet surpriza mė e bukur e kėtij festivali.
Bukuroshja e kinematografisė turke qė i ka bėrė tė gjithė shqiptarėt tė dashurohen me tė, dėshmoi gjatė ditės sė diel elegancė dhe ėmbėlsi nė ēdo fjali qė tha.
Ndonėse tė pakta, frazat e dala nga goja e saj, ishin tė ėmbla dhe plot lezet. Vetė Gjebrea tha pėr “Gazeta Shqiptare” se ishte shumė komode dhe kėnaqėsi e veēantė tė punoje me tė.
Flitet se pėr tė ardhur nė Shqipėri Gymyshi ka marrė njė tarifė tė lartė, diēka mė shumė se 30 mijė euro apo e pėrkthyer nė dollarė diku tek 45 mijė tė tillė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Nov 21, 2011 5:31 pm

Namin e paska ba.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Nov 21, 2011 7:14 pm

as1 Cent sja kisha jap :D far caresheee... moree hahaha

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga AnG3L-E prej Mon Nov 21, 2011 8:12 pm

tish kann mehmetiii kisha thann mi dhan ma shumee :P hahah
po si do qoft mete vertet GUMUSH i berii shqiptarettt per vetee i ka cmendd <3
tish kan MEHMETII sott gjithe ishin neper SPITALE :P hahahahaha
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Nov 21, 2011 8:24 pm

qyqyyyyy hmm1:

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gymyshi foli nė shqip pėr 30 mijė euro

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi