Adelina Thai do t lind vajz

Shko posht

Super Adelina Thai do t lind vajz

Mesazh nga Nora prej Mon Nov 21, 2011 2:06 pmKngtarja Adelina Thai, e cila sht e martuar me publicistin Bardhyl Metaj, pas dy muajsh pret t bhet nn pr t parn her.
Gjat nj interviste pr Infopress, Adelina ka treguar se foshnja e ardhshme do t jet nj voglushe.

Gjinia e bebit sht vajz. Dshira ime sht plotsuar pr far e falnderoj Zotin. Por, fmija pavarsisht gjinis, sht engjll dhe bekim pr ne, ka thn Adelina.

Kngtarja kosovare gjithashtu ka menduar edhe pr emr, por ka hezituar ta tregoj at publikisht.

Emrin nuk do t doja ta tregoja deri n momentin q fmija t ket lind, ka shtuar ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi