Jennifer Lopez dhe Pitbull "hot" n American Music Awards (VIDEO)

Shko posht

Super Jennifer Lopez dhe Pitbull "hot" n American Music Awards (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 8:32 amDje, n ndarjen e American Music Awards, ku u ndanb mimet pr kngt dhe kngtaret m t mira amerikane, ishin t ftuar disa prej yjeve aktual t skens botrore, por ajo q ra m shum n sy ishte performanca skenike e Jennifer Lopez dhe Pitbull gjat kngs s tyre "On the floor".

Momente kto q ngritn adrenalinn e mijrave t pranishmve n Los Angeles. Jennifer Lopezit iu akordua mimi "kngtarja m e mir hispanike".

I pranishm ishte edhe ish-bashkshorti i saj, Marc Anthony, i cili doli n sken vetm pask minuta pas performancs s nxeht Lopez-Pitbull.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi