Adelina Berishn nuk e ndalon dot as dimri t pozoj Hot

Shko posht

Super Adelina Berishn nuk e ndalon dot as dimri t pozoj Hot

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 8:35 amKngtarja bukuroshe e cila dit m par pr Zhurnal Plus rrfeu se t gjith djemt i thon se sht shum seksi, kt dimr sapo ka realizuar nj set fotografik shum seksi.

Zhurnal Plus ka kontaktuar me Adelina Berishn dhe ka msuar se fotot jan t realizuar me shum mjeshtri nga fotografi Veton Osmani, ndrsa kngtarja duket q provokon shum HOT.

Msuam gjithashtu se Adelina po bhet gati t jet edhe imazh kalendari ku do t ofrohen kto foto pr nj biznes kosovar, ku Adelina ka pozuar mjaft HOT.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi