Dafina Zeqiri ndahet nga Krenari?

Shko posht

Super Dafina Zeqiri ndahet nga Krenari?

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 2:46 pmNj lidhje dashurie e shum prfolur e iftit Dafina Zeqiri dhe Krenar oaj, duket se ka shijuar fundin e saj.
Burime t afrta me iftin kan pohuar pr Telegrafi se dyshja nuk jan m bashk, por nuk dhn arsye pr ndarjen e tyre. Telegrafi ka provuar t kontaktoj me Dafina Zqirin, por telefoni i saj ishte i shkyur.

Lajmi i ndarjes s Dafins dhe Krenarit vjen pak para lansimit t videoklipit m t ri t kngtares, q pritet t vij kt muaj, dhe albumit t saj t ri, q pritet t del n dhjetor.

Dyshja edhe m hert ka qen cak i spekulimeve pr ndarje, por vet e kishin mohuar kt. S fundi u tha se ata presin lansimin e albumit m t ri t Dafins pr t konfirmuar ndarjen.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi