Stupcat kthehen n ekranet televizive

Shko posht

Super Stupcat kthehen n ekranet televizive

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 2:47 pmPersonazhet e famshm si Jakup Krasniqi dhe Behgjet Pacolli t interpretuar nga humoristt e famshm Stupcat srish do t rikthehen n ekranet televizive.
Ksaj radhe komediant kosovar do t shfaqen n ekranet tuaja televizive ekskluzivisht prmes platforms kabllore Kujtesa.

Q nga paraqitja e tyre n VIP Shpija vitin e kaluar ku u shpalln fitues, Stupcat nuk jan vrejtur fare n ekranet tona televizive. Ata kan vendosur t braktisin tregun e prgatitjes s DVD-ve pr festat e ndryshme si dhe t braktisin fardo shfaqje tjetr gjat vitit t ardhshm.

Stupcat tash jan fokusuar n prgatitje t projektit t ri q do t startoj rishtazi n fund t vitit 2011 (n natn e Vitit t Ri). Stupcat kan zgjedhur kanalin e ri televiziv K channel n platformn kabllore Kujtesa, pr t plasuar produktin e ri q do t sjell surpriza t reja.

K channel sht nj prej kanaleve t reja q do ti shtohen platforms kabllore Kujtesa n kt fundvit.

Vedat Bajrami e quan aventur t re projektin e ri duke theksuar se shum njerz kan krkuar q t kthehemi fuqishm n sken dhe ne kemi vendosur q kt ta bjm prmes kanalit K channel.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi