Bleona Qereti kall amerikant

Shko posht

Super Bleona Qereti kall amerikant

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 2:51 pm- Bleona Qereti ka qen nj prej kngtareve t ftuara n evenimentin e rndsishm muzikor amerikan, American Music Awards.

Bleona ka pasur nj veshje shum transparente dhe sht komentuar pr trupin e saj, q sht cilsuar i bukur. Kngtarja shqiptare synon q nj dit t jet nj prej protagonisteve n sken t ktij evenimenti t rndsishm.

N kt eveniment kan qen edhe yjet botrore si Lady GaGa, Beyonce, Rihanna e Jay-Z.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi