Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Shko poshtė

Super Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga GentleMan prej Wed Nov 23, 2011 12:19 am

Si pasojė e njė aksidenti komunikacioni qė ka ndodhur nė mbrėmjen e sė dielės, ka humbur jetėn Kade Nikollbibaj, motėr nderi nga Gjakova si dhe plagė trupore kanė marrė edhe dy bashkudhėtaret, njėra prej tė cilave ėshtė dėrguar pėr trajtim nė QKUK, ka nhjoftuar tė hėnėn Policia Rajonale e Pejės. Siē bėnė tė ditur Xhevat Ibra, zyrtar policor pėr medie, aksidenti ka ndodhur nė dalje tė Gjakovės nė drejtim tė Prizrenit, kur kamioni me rimorkio, me targa 03-563-AX tė cilėn e ngiste D.S.(1958) nga Peja, duke lėvizur prapa ka tentuar tė kyēet nė aksin kryesor rrugor. Nė ato momente, nga drejtimi i Gjakovės ka ardhur vetura "Wolsvagen Polo” 03-156-BR tė cilėn e ngiste motra e nderit Lėndita Dedaj(32 vjeē) e ku gjendeshin edhe dy kolege tė saj Kade Nikollėbibaj(32 vjeē) dhe Lushe Dedaj (48 vjeē). Vetura pėrplaset me rimorkion e kamionit dhe pastaj rrokulliset.

Si pasojė e kėtij aksidenti lėndime vdekjeprurėse ka marrė Kade Nikollėbibaj. Vdekjen e viktimės e kanė konstatuar edhe mjekėt. Ngasėsja e veturės Lėndita Dedaj, nga fshati Guskė i Gjakovės ka pėsuar lėndime mė tė lehta trupore, ndėrsa pėr shkak tė seriozitetit tė lėndimeve, bashkudhėtarja tjetėr, Lushe Dedaj ėshtė bartur nė QKUK nė Prishtinė. Trupi i pajetė i viktimės, me urdhėr tė prokurorit iu ėshtė dhėnė familjarėve pėr tė kryer ceremonitė mortore.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 7:40 am

Ja disa fotografi te Motres Simona

Edituar pėr herė tė fundit nga Nora nė Wed Nov 23, 2011 7:50 am, edituar 2 herė gjithsej

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 7:41 am

R.I.P Simona Nikollbibaj

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi