Rihanna: Dua nj mashkull agresiv

Shko posht

Super Rihanna: Dua nj mashkull agresiv

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 10:38 amRihanna ka publikuar albumin e saj t ri Talk That Talk dhe ka lanuar m tregun e kngve You Da One i prodhuar nga Dr. Luke.
Ndrkoh kngtarja ka arritur t bj nj promocion t jashtzakonshm dhe n shfaqjen televizive Ellen DeGeneresconfessa: Jam beqare dhe nuk kam aspak koh pr nj histori t re. M plqejn meshkujt agresiv.
Nuk jam e lumtur duke qndruar vetm, por sht dika e paevitueshme tregon ajo kjo q nga momenti q pjesa m e madhe e jets sime po kalon duke punuar.
Mund t them se jeta ime private sht inekzistente. Kam nj dobsi t veant pr meshkujt misterioz dhe n t njjtn koh agresiv dhe t sigurt n vetvete. M plqejn rolet dhe nj mashkull ideal duhet t m bj t ndihem nj grua e vrtet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi