Vesa Luma ndahet nga i dashuri

Shko posht

Super Vesa Luma ndahet nga i dashuri

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 24, 2011 10:14 amPas nj lidhjeje gati 2-vjeare merr fund historia e dashuris s Vesa Lums dhe t dashurit t saj Kreshnikut. Lajmi i lidhjes s tyre u publikua q n hapat e par t njohjes s iftit.

N fakt, vet Vesa e publikoi lajmin e zyrtarizimit t lidhjes n faqen e saj n Facebook. Mirpo, historia e tyre e dashuris thuajse ishte parashikuar t mos kishte nj happy end.

N fakt mes Vess dhe Kreshnikut n nj far mnyre ishin bashkuar t gjitha forcat e natyrs pr ti ndar. Kreshniku jeton n Amerik ku ka nj karrier t suksesshme si arkitekt. Ndrsa kngtarja ka nj karrier t shklqyer si kngtare n trevat shqiptare.

Largsia, nj oqean q i ndan duket se jan arsye t qensishme q nj lidhje t marr fund raporton Bluetooth. Nga miqt pran iftit msohet se pavarsisht ndarjes, Vesa dhe Kreshniku kan mbetur

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi