Genta Ismajli bhet si karrot

Shko posht

Super Genta Ismajli bhet si karrot

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 24, 2011 10:14 amSi gjithmon edhe kt her kngtarja Genta Ismajlisjell ndryshime n look-un e saj. Ekspresivja e skens shqiptare ka vendosur t bj nj ndryshim n ngjyrn e flokve t saj, duke sjell nj ngjyr q mbetet gjithmon e plqyer.

Kshtu bukuroshja Ismajli i ka lyer flokt e saj ngjyr karrot n ndryshk, duke br t dukshme edhe disa fije n to. Genta Ismajli msohet se sht duke punuar pr materiale t reja muzikore, ndrkoh q ajo ka nj axhend shum t ngjeshur me koncerte.

Sa i takon jets private Genta vazhdon t mbetet singll dhe kt fakt nuk e ka pr turp ta deklaroj sa her q i jepet rasti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi