Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

Shko posht

Super Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 24, 2011 10:15 amNuk e di nse i keni ndjekur votimet e kngtarve gjat festivalit Knga Magjike 2011″, kur Redoni u votua me pik maksimale edhe nga kngtarja Rezarta Shkurtaj.
Madje, syri yn n fund kapi se kngtari fitues nuk e prqafoi aspak vajzn.
Pr ta kuptuar kt, duhet t kthehemi disa vite m par, kur Rezarta dhe Redoni kan qen t lidhur, madje dhe t fejuar me njri-tjetrin, dhe si duket nga ai kujtim i mir ajo ia kthehu me vota pozitive n kt festival.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi