Sot shtatėvjetori i grupit Skillz

Shko poshtė

Super Sot shtatėvjetori i grupit Skillz

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 24, 2011 10:17 amSot janė bėrė shtatė vite nga formimi i grupit hip hop Skillz nga anėtarėt Ledri Vula dhe Visar Shala.
Me kėtė rast Ledri ka shfrytėzuar njėrin nga rrjetet sociale pėr tė falėnderuar fansat e tyre pėr mbėshtetjen dhe urimet.

“7 vjet jeni me Skillzat, flm krejtve sė pari pėr suport, respekt, dashni edhe pėr krejt urimet. Po shpejt po shkojnė vjet, unė hala tu mendu qė veē sa ja kom nis mu marr me ketė muzike, me kėtė muzikė qė tash u bo pjesė e jetės tonė tė pėrditshme.... do tė sigurohem qe sivjet albumi jon ka me kon ‘VUL’ pėr kėtė hip-hop..edhe njėherė me shumė respekt thank you all .. Ledrizlla”, ka shkruar Ledri.

Edhe Visari ka falėnderuar tė gjithė ata tė cilėt i kanė mbėshtetur nė tė gjitha format qė nga dita e parė e formimit tė tyre, dhe veēanėrisht fansat.

Kėto ditė pritet tė pėrfundojnė xhirimet e videoklipit “High” bashkėpunim nė mes tė Skillz dhe Tingullit tė 3’nt, tashmė tė njohur si Baba Star.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi