Bertina dhe Erioni, Fundjav t Dashuruarish

Shko posht

Super Bertina dhe Erioni, Fundjav t Dashuruarish

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:50 amPas thashethemeve pr nj ndarje t mundshme mes tyre, ifti i famshm i Big Brother u sht prgjigjur gojve t liga me fakteFotot jan pikrisht prgjigja e Erionit dhe Bertins pr ata q ende dyshojn n dashurin e tyre. Si duket n kt fundjav relaksuese pr dy t dashuruarit nuk kan munguar lojrat dhe argtimet me njritjetrin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi