Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve

Shko posht

Super Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:53 amKa vendosur ti jap fund thashethemeve t cilat muajve t fundit jan shtuar n mas t madhe. Kngtarja e njohur kosovare ka pohuar si t vrteta dy prej thashethemeve q kan br m s shumti buj.E vrteta qndron se un nuk jam n lidhje me t (Krenarin). Si ndoshta edhe do lidhje tjetr, n nj koh zbehet lidhja dhe e vren se nuk prshtatesh dhe vendosm ti japim fund, ka thn Daffy n Prive.Kngtarja e njohur ka pohuar edhe shkputjen e saj nga menaxheri Drin Zatriqi duke mohuar kshtu edhe zrat se ajo sht pjes e produksionit Baba Stars.Skam qen pjes e produksionit Baba Stars nuk e di kush e ka shpikur. Drin Zatriqin menaxher e kam pasur por me kalimin e kohs nuk jemi prputh nga ana profesionale e menaxhimit t puns. M nuk sht menaxher i imi, ka thn kngtarja.Por kjo nuk sht e tra. Daffy ka thn se ksisoj ka ndrprer realizimin e nj klipit t kngs me Getoar Selimin D&G. Knga D&G sht njra prej kngve pjes e albumit. Ish menaxheri im m pat thn ta bjm kt kng dhe pranova. Por me koh u zhvilluan disa gjra dhe nuk ka ecur puna si kam menduar se do t shkojn dhe jan ndrpres automatikisht xhirimet, ka thn Daffy. Por ajo nuk do t ndalet. Ajo ka paralajmruar kngn e re me klip Supernova dhe daljen e albumit n shitje, ani pse nuk ka dhn data t sakta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi