Rozana Radi sfidė me Mc Kreshėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rozana Radi sfidė me Mc Kreshėn

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:54 amĒifti simpatik i artistėve, Rozana Radi dhe Mc Kresha kanė vendosur ta sjellin kėngėn qė bekoi dashurinė e tyre edhe nė klip. Kėshtu kėtė mesjavė dy tė dashuruarit kanė regjistruar klipin e “Jabadabadusė”, skenat e tė cilit janė vėrtet shumė interesante. Rozi del herė nė ballkonin e shtėpisė sė saj nė njė lagje getosh, e herė nėn shoqėrinė e shoqeve mes tė cilave edhe kėngėtarja Fjolla Morina, nė club, apo nė rrugė. Ideja e klipit vjen si njė sfidė mes saj dhe Kreshės, madje pėr kėtė ata realizojnė edhe njė garė me makina. Po pėr mė shumė rreth fabulės sė klipit ju themi tė prisni derisa ai tė shfaqet nė ekran, e ndėrkohė qė deri atėherė ju lėmė tė shijonin fotot ekskluzive.
Koncertet
Tė dy artistėt kėtė sezon e kanė tė mbingarkuar me koncerte. Mc Kresha i ka tė shumta ftesat pėr koncerte jo vetėm nė Kosovė, por edhe jashtė saj, madje disa prej tyre i ka nė ēift me Rozin, ndėrkohė qė Radi ėshtė e angazhuar me njė sėrė aktivitetesh. Sė fundmi, ajo ėshtė nisur drejt Italisė pėr njė tur tė gjatė koncertesh dhe kur tė kthehet do tė kėndojė pėr tė gjithė publikun kryeqytetas nė “Loco Club” mė 7 dhjetor tek Qyteti Studenti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi