T pasmet e kndshme t Nora Istrefit

Shko posht

Super T pasmet e kndshme t Nora Istrefit

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:56 amPasi e akuzuan se laget nga pakujdesia npr koncertet e saja si dhe vishet me t njjtn veshje n shum mbrmje muzikore, Nora ka vendosur q tua kthej me t mir kt reklam q ia bnin fansat e saj.
T mahnitur nga trupi i Nors, fansat kan vendosur t fotografojn kngtaren nga afr, duke dashur t tregojn q kngtarja ka nj fizik t papar si dhe nj pal t pasme q do i dshironte secila femr.
Performanca e saj sht gjithmon atraktive, e angazhuar gjithmon me koncerte si dhe shum aktive me projektet muzikore, t cilat kohve t fundit jan m shum duete, transmeton portali maqedonas, Editorial
Nora sht larguar pak nga kompeticionet muzikore t cilat nuk i shkojn pr dore, por nuk sht larguar nga muzika duke lancuar projekte t shumta. Norn s shpejti do e shohim me kng t reja npr programet festive, kurse deri ather ju lm t shijoni t pasmet e saja shum seki.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi