Celuliti nė kėmbėt e Vesės

Shko poshtė

Super Celuliti nė kėmbėt e Vesės

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:57 amKėngėtarja Vesa Luma ka prishur trupin e saj me tė cilin lavdėrohej vitin e kaluar, duke u reklamuar shpesh nė media se ka linja tė bukura trupore.
Kėto foto shprehin mė mirė situatėn. Vesa ėshtė duke u pėrballur me celulit nė kėmbėt e saja edhe pėrkundėr asaj qė gjithmonė ėshtė e angazhuar.
Paparazzi ka zėnė kėngėtaren pikėrisht nė njė mbrėmje, ku kėngėtarja nuk e ka hetuar aspak, por ajo me siguri e ka ditur qė ka problem me linjat dhe kėmbėt nė formė, pėr kėtė arsye nuk ėshtė dashur tė vishet shkurtė, pasi njė palė pantollone tė gjata do tė mbulonin celulitin nė kėmbėt e Vesės.
Ndoshta kėngėtarja ka dashur tė tėrheq mė shumė vėmendje tek publiku me fizikun e saj, por ka rėnė keq nė sy tė publikut…Fansat pėrvec performancės dhe kėngėve tė mira, sigurisht qė duan edhe njė pamje tėrheqėse dhe seksi!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi