Seldi kapet mat n prapakuinta me Adelinn

Shko posht

Super Seldi kapet mat n prapakuinta me Adelinn

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 30, 2011 8:59 amE kush nuk do t donte ta kishte sa m afr sirenn e bukur t Kngs Magjike! Nj kng shum e ndier, nj interpretim preks ku kngtarja nuk kurseu as lott dhe n fund transformimi nga siren n nj femr super seksi, m shum e zhveshur se e veshur. Kushedi sa meshkuj ka br t ndrroj at nat Adelina, teksa kndonte dhe prlotej pr nj dashuri t humbur! Kushedi sa meshkuj do t kishin dashur t ishin aty pr ti thn se ajo nuk ka pse qan pr nj dashuri, t tjert po, le t torturohen e t han veten me dhmb duke ndrruar t jen afr saj. Por ishte njri, shum m fatlum se t tjert, i cili pati fatin ta ket Adelinn jo afr, por ngjitur fare! Dhe kush ishte ky? Seldi, mo Seldi! Nuk e dim se sa koh kan q njihen, dim q n kt festival i bashkonte kompozitori i prbashkt, por marrdhnia mes tyre me sa duket qenka shum m e afrt nga sa mund t mendohej. N paskuinta, Seldi as q donte tia dinte se nuk kishte arritur t shkonte n finale, paka se e synonte. Aty ishte Adelina dhe ai mund ta puthte e ta prekte si ti donte qejfi! Ky po q sht fat!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi