Rihana pėrpara njė krize nervore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihana pėrpara njė krize nervore

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 01, 2011 8:30 amEdhe pse ndoshta nga fotografitė fitojmė njė pėrshtypje qė njerėzit e famshėm kanė njė jetė perfekte, si duket se kjo nuk ėshtėashti sic duket. Rasti mė i fundit kė tė bėjė me kėngėtaren Rihana, tė cilės i duhej vetėm pak kohė pėr ti anuluar tė gjitha koncertet qė ka. Ajo pėr pak sa nuk fitoi njė krizė nervore, nga stresi i madh qė ka patur gjatė turnesė.
Ajo vendosi mos ti anulojė koncertet e saj vetėm pasi nėpėrmjet telefonit bisedoi me mentoren e saj Beyonce, e cila i kishte dhėnė kurajoė tė vazhdojė.

Kėngėtarja e njohur ėshtė e lodhur tmerrėsisht, pėrshakk tė turnesė, e cila zgjat gati se 10 muaj.
Beyonce e kishte kėshilluar qė ta mbarojė turnenė dhe mė pas tė mar 1 vit pauzė pėr tė pushuar na lodhka e tepėrt qė ka.

Edhe Beyonce se bashke me Jay Z kishin marur njė pushim prej 1 viti, duke iu pėrkushtuar vetėm shėndetin mental.

Rihanės i kanė mbetur edhe 17 koncerte tė tjera, ndėr tė cilat 7 prejt tyre do tė mbahen nė Britani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi