Jennifer Lopez kapet me t dashurin e ri

Shko posht

Super Jennifer Lopez kapet me t dashurin e ri

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 01, 2011 8:37 am

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i ri, t cilt jan munduar t qndrojn larg medias pr muaj me rradh, kan dal hapur n publik duke shijuar nj fundjav romantike n Hawaii. Mbase sepse zjarri me J-lo dhe lodrs s saj t fundit po rritet dhe tashm nuk kan prse ta fshehin m.
Kngtarja e kaloi darkn e Falenderimeve n ishullin e Kauai n shoqrin e familjes s saj, binjakve dhe t dashurit t saj t ri, i cili sht 18 vjet m i ri se ajo vet. Ditn e par u pa n plazh me binjakt e saj, Max dhe Emme 3 vjec. Por t premten ajo dhe Smart kaluan t dy vetm, nj dit romantike n cabana- ku dhe jan fotografuar sic e shikoni m posht. Casper Smart( 24 vjec, balerin, emri vrtet Beau Paul Smart) duket mir n shoqrin e Lopez teksa ajo e prkdhl dhe mbshtet kokn n kraharorin e tij t tonifikuar.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi