Burimi Hoxha plqen vajzat e sjellshme

Shko posht

Super Burimi Hoxha plqen vajzat e sjellshme

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 01, 2011 1:14 pmKngtari Burim Hoxha gjat nj prononcimi pr Kosova Sot ka zbuluar se atij i plqejn vajzat t cilat jan t sjellshme.
Prve vajzave t sjellshme, atij i plqen edhe t shoh filma komik, pasi edhe vet sht plot humor, ndrsa nuk e do shum botn e trilerit.

Burimit i plqen shum t punoj n kopshtin e tij dhe t pres mysafir, ndrsa plqen t rrij me njerz q e duan familjen, din menaxhojn mir dhe q lexojn shum.

Nga gjrat q nuk i plqejn, kngtari ka prmendur thashethemet, njerzit q shtiren dhe q gnjejn shum.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi