Rihanna, tani si nj bionde magjistare

Shko posht

Super Rihanna, tani si nj bionde magjistare

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 02, 2011 12:12 pm
Nj veshje sensuale, kapele e bardh dhe mbi t gjitha flokt bionde.
Rihanna ndryshon look pr t xhiruar videon e kngs s re t saj You Da One.

Kngtarja me origjin nga Barbados, faktikisht, gjat ktyre ditve q ka qndruar n Londr ka shfaqur nj stil t papar ndonjher tek ajo, me nj veshje duhet thn, tepr provokuese, teksa u ekspozua n stilin e nj magjistari pasi n dor mbante pikrisht dhe nj shkop.

Pr t'u theksuar sht fakti se pr t disatn her ajo vazhdon t befasoj me performancat e saj, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Ndrkoh Rihanna sht br pjes e historis s muziks pasi me kngn e saj t re We Found Love e marr nga albumi Talk That Talk q u publikua m 22 nntorin q kaloi, kngtarja ka arritur pr t njmbdhjetn her n vendin e par t klasifikimit t Billboard Hot 100.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi