Lady Gaga pozon e zhveshur

Shko posht

Super Lady Gaga pozon e zhveshur

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 02, 2011 12:59 pmIshte mnyra m e mir pr t inauguruar 2012... Lady Gaga ka pozuar e zhveshur pr mikun e saj Tony Bennett me t cilin ka br dhe duetin Lady is a tramp. Gaga duhet thn se u ka br nj dhurat t prkryer fansave t saj duke pozuar pr Vanity Fair n SHBA (do t jet kopertina e par e 2012) dhe n revist ajo ka rrfyer se sht srish beqare. Ka prfunduar lidhja me aktorin e telefilmit kult Vampire Diaries, Taylor Kinney. Nuk e di pse, n fund t do historie t gjith ish-partnert m urrejn, - deklaroi ajo. do her q prfundon nj histori tregon kngtarja m pohojn se jam nj skllave e suksesit dhe pr kt arsye do t qndroj e vetme gjithmon.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi