Ardian Bujupi aksidentohet n Gjermani

Shko posht

Super Ardian Bujupi aksidentohet n Gjermani

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 03, 2011 9:04 amYlli i muziks Ardian Bujupi i njohur me suksesin n shoun e zbulimit t talenteve n Gjermani, ka psuar nj aksident n Gjermani.
Sipas informatave marr nga policia, Ardian Bujupi kishte abuzuar t drejtn rrugore n nj udhkryq (ia merr prparsin krahut t djatht). Bujupi nuk ka psuar lndime trupore, por q vetura e tij e porsa-bler e tipit Peugeot 407 Coupe me vler prej 28.900 euro sht demoluar trsisht, raporton Zhurnal.

Bujupi ka shpjeguar se ai sht tejet i lumtur q gjat ktij aksidenti nuk ka psuar ndokush me jet, ndrsa sa i prket veturs, ai tha se jan vetm dme materiale.

Knga e tij m e re Thi sis my time, e cila u b hit dhe pushtoi top listat gjermane, do t kndohet Live n programin e famshm The Dome n RTL.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ardian Bujupi aksidentohet n Gjermani

Mesazh nga Lordi prej Sun Dec 04, 2011 6:44 am

Aaa ja paska nis me qu kry ka ba pare shqiptari.. Pisi keq saher kom thirr me votu veq se shqiptar tash ban aksidente.. Ky asht ner hetime te policis per shkak te vozitjes se shpejt disaher ne gjermani

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi