Shfaqet Jahjaga, e par me syrin e Fadil Berishs

Shko posht

Super Shfaqet Jahjaga, e par me syrin e Fadil Berishs

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 03, 2011 9:06 amTashm jan publikuar fotot e presidentes s Kosovs, Atifete Jahjaga, q i ka br fotografi me fam Fadil Berisha. Nj prej ktyre fotove sht publikuar n ballinn e numrit t dhjetorit t revists pr gruan dhe familjen Teuta.

Kjo revist sjell edhe rrfimin pr jetn e re t s pars presidente shqiptare.

Ndrkoh, Berisha ka thn se pr t ka qen nder q e ka fotografuar presidenten e Kosovs, raporton indeksonline.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi